OBJAVTE LETNÉ ZĽAVY V CHANTALL

Vrátenie tovaru

Ďakujeme za nákup v internetovom obchode Chantall.

Ak ste z nejakého dôvodu neboli s objednaným tovarom spokojný, môžete ho bez udania dôvodu vrátiť v lehote 14 dní od doručenia zásielky. 

Kliknite na odkaz  /žiadosť o vrátenie tovaru/, ak ste tovar objednali bez registrácie. Následne zadajte číslo objednávky, emailovú adresu a vyberte objednávku, z ktorej chcete tovar poslať späť. Potom označte položky, zadajte dôvod vrátenia a starostlivo tovar zabaľte do krabice.

Na návratkový formulár, ktorý ste dostali pribalený s tovarom napíšte číslo vrátenia, ktoré ste dostali pri dokončení žiadosti o vrátenie tovaru (RMA). Uistite sa, či ste všetko správne vyplnili a pošlite na adresu: Chantall online s.r.o., Dvorská cesta 2/B, 940 01 Nové Zámky

Odporúčania dodržania nasledovných podmienok vrátenia tovaru 

Každý zaslaný tovar obsahuje bezpečnostnú stuhu, ktorá nemá žiadny vplyv na zistenie funkčnosti, účelnosti a vlastností tovaru. Túto bezpečnostnú stuhu odporúčame odstrániť až potom, čo ste si tovar vyskúšali a vyhovuje všetkým Vašim požiadavkám.

V prípade odstúpenia od zmluvy odporúčame vrátiť tovar s pripevnenými všetkými pôvodnými visačkami a štítkami vrátane bezpečnostnej stuhy. 

V prípade vrátenia tovaru odporúčame použiť na zabalenie výrobku pôvodnú originálnu krabicu Chantall, v ktorej bol tovar doručený, aby nedošlo k jeho poškodeniu a zničeniu, pretože kupujúci zodpovedá za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku takéhoto zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru.

Tovar zaslaný na dobierku nebude prijatý!

Vrátenie financií obdržíte tou istou formou, akú ste si zvolili pri spôsobe platby.

Ak ste objednávku zaplatili na dobierku alebo bankovým prevodom, vrátenie peňazí sa uskutoční na bankový účet, ktorý ste uviedli v online žiadosti o vrátenie tovaru.

Ak ste uskutočnili platbu prostredníctvom služby Trustpay alebo kartou, financie vám budú vrátené prostredníctvom týchto servisov. 

Vrátenie platby prebehne do 3 - 5 pracovných dní od momentu overenia vašej zásielky. Čas spracovania sa môže líšiť v závislosti od  spoločnosti vydávajúce kreditné karty.

Vo výnimočných prípadoch môže byť táto doba predĺžená maximálne do 14 dní.