O nás

Poslaním značky CHANTALL je spájať ženy s kúskami, ktoré nielen zodpovedajú ich životnému štýlu, ale pozdvihnú každodennosť. Každý deň je nová voľba, ktorá si vyžaduje úsilie. Zámer, ktorý je vložený do každého kusu, ktorý nosíme, od oblečenia až po doplnky, je určený na posilnenie a povzbudenie žien, ktoré ich nosia.

Naše štýly sú zostaviteľné, nie na jedno použitie a každá položka je investíciou, ktorá vám môže slúžiť roky. Či už hľadáte nový prírastok do šatníka alebo nakupujete pre niekoho iného, nemyslíme si, že musíte chodiť na rôzne miesta. Veríme v krásu, nadčasovosť a udržateľnosť vyrobených kúskov, vďaka ktorým budete vyzerať a cítiť sa čo najlepšie.

Kolekcie od CHANTALL obsahujú štýly, ktoré sa dajú ľahko kombinovať. Široká škála farieb a siluet vytvára nekonečný vzhľad pre každú príležitosť – od očarujúcich večerov až po kancelárske stretnutia, či voľný čas.

Sebavedomému ja so zmesou pohodlia a zmyslu pre detail sa nedá odolať. Toto je východiskový bod ponuky značky CHANTALL, ktorá je zároveň moderná, uvoľnená a elegantná, vďaka čomu je ideálna na každú príležitosť.

Ako fungujeme?

Od kreatívneho procesu až po definíciu tých najmenších detailov, naše kolekcie dokonale spájajú 30 ročné skúsenosti, kvalitu a dizajn, ktorý podlieha najmodernejším trendom z Francúzska. Našim cieľom je ponúknuť ženám šatník na deň aj noc. Taký, ktorý oslavuje krásu každej jednej ženy.

Aby sme z našich odevov vyzdvihli to najlepšie a zabezpečili, že sa látky dokonale prispôsobia postave nositeľky, vyberáme len tie najkvalitnejšie materiály z Talianska a Franúzska. Robíme to tak, pretože na rozdiel od sveta „rýchlej“ módy chceme, aby vám naše odevy vydržali.

Neustále hľadáme perfektný strih: každý odev CHANTALL je vytvorený vo vyhradenom priestore, kde sa návrhári a krajčíri prejavia naplno. Naša značka investuje do vytvárania modelov, s ktorými budeme pracovať, pričom študujeme naše vlastné veľkosti vo vzťahu k typom postavy rôznych žien, aby sme zaistili štýl a pohodlie pre každú jednu.

Pozornosť na detail a módnu kvalitu robia všetky naše odevy absolútne jedinečnými. Nič nie je ponechané na náhodu. Na šitie a vnútorné úpravy používame odborné techniky. Stačí sa dotknúť ktorejkoľvek kolekcie a okamžite pocítite jej hodnotu.

Vyberáme kvalitné krajčírske dielne v Európe, kde v dôstojných podmienkach vyrábajú naše kolekcie. Každý štýl CHANTALL podlieha prísnym kontrolám a najvyšším štandardom kvality. Odborné ruky a oči sa podieľajú na tvorbe každého odevu, pod dohľadom na každom kroku.